Кулінарні поради – 12 секретів на кухні

  1. Сода в холодильнику поглинає неприємний запах

    Хороший маркетинговий хід, але сода, на жаль, не справляється з цим завданням. Краще використовувати активоване вугілля, але воно дорожче. Щоб позбутися неприємного запаху, потрібно добре вимити холодильник миючим засобом і зберігати їжу в герметичній упаковці.

  2. Омлет можна готувати з водою замість молока

    Дехто переконаний, що молоко робить омлет жорсткішим і краще додавати в нього воду. Але омлет з водою не піднімається під час готування і відрізняється прісним смаком. На молоці омлет в два рази пишніший і м’якший.

  3. Обсмажене м’ясо у власному соці не втрачає об’єм

    Вважається, що м’ясо, підсмажене у власному соці смачніше і втрачає менше ваги при смаженні. Але якщо обсмажити два однакових шматка м’яса у власному соці і без нього, м’ясо втрачає однаковий об’єм.

  4. Соду потрібно погасити оцтом, щоб тісто краще піднялося

    Дійсно виділяється вуглекислий газ, який допомагає тесту піднятися, але він встигає вивітритися перш, ніж ти встигнеш поставити деко з булочками в духовку. Щоб тісто було пишним, змішуй спочатку сухі інгредієнти, а потім додавай до рідких. А замість оцту краще використовувати кефір або лимонний сік.

  5. Сольовий розчин допомагає очистити пригорілі каструлі

    Стара як світ порада не працює. Краще кип’ятити воду з лимонною кислотою або содою в пригорілій каструлі і залишити на 20 хвилин, потім вимити залишки гару. Емальовані каструлі краще просто замочувати в теплій воді.

  6. Якщо після варіння опустити яйця в холодну воду, вони будуть легше чиститися

    Не все так просто. Якщо спочатку закип’ятити воду, а потім покласти туди яйця, то вони чиститимуться набагато легше, ніж якщо спочатку покласти їх в холодну воду. До речі, чим важче очистити яйце, тим воно свіжіше. Щоб яйця легше очистилися, окуніть їх після варіння в крижану воду на 15 хвилин.

  7. Запліснявілі продукти потрібно негайно викидати в смітник

    Це правда, але деякі продукти все ж можна вживати в їжу, зрізавши з них зіпсоване місце: твердий сир, солодкий перець і моркву.

  8. Лимон і оцет допомагають позбутися від запаху сирої риби

    Нічого не виводить запах краще, ніж слабкий розчин оцту або лимонного соку: сполосни під проточною водою руки і протри чимось одним, добре працює і оцет, і лимон.

  9. Потрібно промивати макарони водою після приготування

    Подивися хоча б одне кулінарне шоу із зарубіжними кухарями, які готують пасту. Ти хоч раз бачив, щоб вони промивали макарони? Крохмаль і навіть частина води необхідні, щоб змішати вміст каструлі з соусом.

  10. Перед подачею стейк потрібно потримати пару хвилин на обробній дошці

    Процес приготування соковитого стейка заворожує, а зіпсувати його дуже просто. Тільки справжні шефи знають, що м’язові волокна і сік таким чином рівномірно розподіляються по шматку м’яса.

  11. Дерев’яні дошки гірше пластикових

    Насправді верхній шар деревини має антисептичні властивості, а дерево – несприятливе середовище для розвитку бактерій, це науково доведено.

  12. Сир краще зберігати в паперовій упаковці, а не в харчовій плівці

    Продукти, які зберігаються в поліетилені, швидше псуються, це правда, але паперова обгортка не рятує сир від обвітрювання, так що краще купити свіжий маленький шматок сиру, ніж мати обвітрений або викидати зацвілий в плівці сир.

Оцініть статтю
Здоров'я - це просто!
Кулінарні поради – 12 секретів на кухні
15 маршрутів, які зроблять Вашу подорож незабутньою