Використання інформації

Інформація для правовласників

YA.LVIV.UA є загальнодоступним для всіх зареєстрованих користувачів, і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України. Адміністрація сайту не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на порталі ya.lviv.ua інформацію. Однак, Адміністрація ресурсу поважає інтелектуальну власність інших, і негативно ставиться до порушення авторських прав на сайті ya.lviv.ua.

Тому, якщо Ви володієте авторськими правами на виключні майнові права на інформацію (продукт), включаючи:

– виключне право на відтворення;
– виключне право на розповсюдження;
– виключне право на публічний показ;
– виключне право на доведення до загального відома

і Ваші права тим або іншим способом порушуються на сторінках нашого сайту, вам необхідно надіслати до редакції сайту офіційного листа (в електронному варіанті).

Зміст листа:

1.Дані про інформацію (продукт):
1.1. Назва – українська і англійська (у разі наявності англійської версії).
1.2. Офіційна сторінка в Інтернеті або сторінка першоджерела.

2. Дані про правовласників:
2.1. Повне найменування юридичної особи.
2.2. Поштова адреса. (Що стосується розбіжності юридичної та поштової адреси – обов’язкове зазначення юридичної адреси).
2.3. Сайт правовласника в мережі Інтернет.
2.4. Ліцензія на право діяльності (якщо така діяльність ліцензується в установленому законом порядку).
2.5. Контактна особа правовласника (ПІБ, посада, контактна інформація).

3. Дані особи, яка подає лист.
3.1. Прізвище ім’я по батькові.
3.2. Займана посада.
3.3. Номер телефону.
3.4. E-mail.
3.5. Копія довіреності на дії від імені Правовласника (не потрібно, в разі якщо особа подає скаргу – керівник компанії Правовласника).

Якщо скаргу подано не правовласник, а його уповноважений довіреністю представник – юридична особа, слід надати копію довіреності на дії фізичної особи від імені компанії, уповноваженої довіреністю Правовласника (не потрібно в разі, якщо особа подає скаргу – керівник компанії представника).

4. Дані претензії.
4.1. Адреса сторінки сайту ya.lviv.ua, яка містить інформацію (продукт), що порушує права.
4.2. Детальний опис суті порушення прав (причини, через які Правовласник забороняє поширення даної інформації).

5. Підписка про правомірність дій (заповнюється від руки і висилається у відсканованому варіанті). Обов’язкова для кожної скарги.

«Я, (ПІБ), що діє від імені (Юридична найменування правовласника) на підставі довіреності (дані доручення) свідчать про те, що всі дані, зазначені в даному зверненні вірні, (Найменування особи правовласника) – є власником виключних майнових прав, включаючи:

– виключне право на відтворення;
– виключне право на розповсюдження;
– виключне право на публічний показ;
– виключне право на доведення до загального відома.

Всі перераховані вище права діють на території України, всі питання, пов’язані, з виплатою винагород авторам твори врегульовані Правовласником, Правовласнику невідомо про претензії третіх осіб, щодо зазначених прав.

У разі виникнення претензій до ресурсу ya.lviv.ua з боку третіх осіб, пов’язаних з порушенням їх прав (в тому числі споживчих прав) відносно віддаленій/блокованої інформації (продукту) (вказати посилання на сторінку з інформацією) на ya.lviv.ua, Правовласник приймає всіх необхідних заходів щодо врегулювання претензій, а також можливих суперечок, в тому числі судових. Правовласник зобов’язується врегулювати вимоги, претензії, або позови третіх осіб, а також повністю відшкодувати ресурсу ya.lviv.ua витрати і збитки (включаючи упущену вигоду, оплату послуг юриста і т.п.), пов’язані з компенсацією вимог, претензій, позовів третіх осіб за фактом порушення їх прав, а також іншими претензіями, пов’язаними з незаконним або помилковим блокуванням або видаленням інформації (продукту) на вимогу Правовласника ».

«Підпис. Дата»

Після отримання Вашого повідомлення, з коректно і максимально заповненою інформацією, Ваш лист в обов’язковому порядку буде розглянуто і на зазначені в листі контактні дані, протягом 5 (п’яти) робочих днів, буде спрямований відповідь про результати проведених дій, щодо запропонованих порушень виняткових прав. Згідно з діючими нормами законодавства України Адміністрація готова розглянути спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.

Надіслати скаргу можливо через сторінку “Контакти“.

Примітка: Адміністрація сайту не контролює дії користувачів, які можуть повторно розміщувати інформацію, що є об’єктом Вашого виключного права. Будь-яка інформація на сайті розміщується користувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет. Однак ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші коректно сформульовані запити щодо інформації, що порушує Ваші права.