Як приготувати сік з алое вера в домашніх умовах

Сік з Алое вера

Алое віра широко відома своїми численними корисними властивостями для здоров’я. Цю чудодійну рослину, багату поживними речовинами, перш за все цінують за антивірусні, антибактеріальні і загоюючі властивості, та за допомогу в усуненні різних проблем травної системи. Місцеве застосування алое добре допомагає при різних проблемах шкіри і волосся. Алое можна використовувати як зовнішньо, так і внутрішньо. Щоденний прийом соку алое всередину очищає кров від токсинів і сприяє очищенню товстого кишечника.

Зробивши цю процедуру своєю регулярною звичкою, можна забезпечити собі гарне здоров’я, позбавивши себе від різних проблем. Як приготувати сік алое? Для цього необхідно знати правильну процедуру приготування соку алое в домашніх умовах. Тут ми якраз і представляємо вашій увазі цю процедуру.

Готуємо сік з алое - розріз листка

Крок 1.

Зріжте листок алое вера і ретельно промийте його під проточною водою. Обережно витріть листок м’яким рушником. Обріжте листок на один сантиметр біля основи. Щоб приготувати один стакан свіжого соку алое, вам буде потрібно пів листка. Якщо листок тонкий і маленький, можете використовувати його цілком. Невикористану частину листка можна зберігати в холодильнику в пластиковому контейнері.

Розрізаємо листок Алое вера

Крок 2.

Візьміть половинку листка або весь листок, з якого ви збираєтеся отримати гель для приготування соку. Зріжте шипи, які йдуть уздовж листка з обох боків. Тепер потрібно видалити шкірку з верхньої або нижньої сторони листа, щоб можна було без зусиль витягти гелевидний вміст. Для цього візьміть гострий ніж і почніть видаляти шкірку з верхівки листа, поступово переходячи вниз до основи.

Вичавлюємо гель з листка алое вера

Крок 3.

Видаливши шкірочку, ви помітите товстий шар гелю. Вишкребіть цей гель в чашку. Налийте в чашку холодну воду, щоб промити гель.

Гель з Алое вера

Крок 4.

Перемістіть гель з чашки в блендер. Додайте воду і добре перемішайте. Від кількості доданої води буде залежати густина соку. Вилийте отриманий сік в склянку і приготуйтеся пити його невеликими ковтками. Не зберігайте сік, пийте його відразу після приготування.

Сік з Алое вера

Хочете знати, як поліпшити смак цього цілющого соку? Дуже просто. Додайте цукор, щоб зробити його солодким. Можна додати також апельсиновий сік. Можна навіть змішати апельсиновий сік з гелем в блендері. Можна додати до соку алое кілька лимонного соку. Лимонний сік корисний для здоров’я і надає незвичайний смак соку алое. Отже, тепер ви все знаєте і можете приступати до приготування соку алое і поліпшенню свого здоров’я.

Джерело.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Як приготувати сік з алое вера в домашніх умовах