Почніть свій день з одного зі смузі-боул

Сніданок – найважливіший прийом їжі і невід’ємний компонент здорового харчування. Сніданок протягом години після пробудження запускає метаболізм, сприяючи спалюванню калорій протягом усього дня, а також підвищуючи рівень енергії в організмі.Ранковий прийом їжі сприяє відновленню нормального рівня глюкози в крові після сну і може знизити ризик розвитку діабету другого типу.
Сніданок насамперед є основним способом уникнути переїдання протягом дня. Справа в тому, що після сніданку кишечник виробляє кілька гормонів, які контролюють апетит. Здоровий сніданок в поєднанні зі здоровими і збалансованими прийомами їжі протягом всього дня може зменшити загальну масу тіла, підтримати збалансоване співвідношення жирової і м’язової тканини.
Незважаючи на численні переваги для здоров’я, просто з’їсти сніданок недостатньо для підтримки оптимальної енергійності організму. Його здоровий склад допоможе підштовхнути організм до розщеплення цукру в крові і контролю апетиту.
Смузі-боул – ідеальний живильний спосіб правильно почати свій день. Правильний вибір інгредієнтів смузі-боул включає білки, вітаміни, мінерали, здорові вуглеводи та інші поживні елементи. Ці три рецепти здорових смузі-боул забезпечать організму поживний сніданок, якого ви заслуговуєте.

Ранковий смузі-боул з асаї

Як щодо смачного рецепту смузі з асаї? По-перше, він містить асаї, яка багата антиоксидантами, клітковиною і корисними для серця жирами. Другий відмінний інгредієнт – простий нежирний грецький йогурт, який містить безліч вітамінів і мінералів, а також чималу дозу корисних для серця жирних кислот омега-3. Малина багата органічними здоровими жирами, антиоксидантами, вітамінами і клітковиною, а насіння Чіа відрізняється високою концентрацією живильних речовин. Це невелике чорне насіння на багато годин зарядить вас енергією завдяки високому вмісту білка, омега-3, клітковини, кальцію, марганцю, магнію та інших елементів. Банани відомі своєю високою концентрацією калію і ще більшим вмістом вітаміну B6, вітаміну C і марганцю. Вони також багаті магнієм, клітковиною і білком.

Рецепт:
3/4 чашки нежирного просто грецького йогурту
28 г порошку асаї
1/2 чашки малини
1/4 чашки кокосової води або молока
2 столових ложки чорниці
1/2 банана
3/4 чашки мюслів
1 чайна ложка насіння Чіа
1 чайна ложка бджолиного пилку

Приготування:
1. Помістіть в блендер йогурт, бджолиний пилок, кокосове молоко або воду, порошок асаї і банан.
2. Збивайте до однорідної консистенції.
3.Налийте в миску.
4. Посипте чорницею, малиною, мюслями і насінням Чіа.

Ранковий смузі-боул з чаєм мате

Цей ранковий смузі-боул відмінно підійде для поліпшення настрою та надасть сил й енергії більше ніж кава.
Чай мате містить антиоксиданти, вітаміни і мінерали, а також цей чай продемонстрував свою користь для поліпшення концентрації, запобігання хворобам, зменшення рівня поганого холестерину і цукру в крові.
Результати декількох досліджень дозволяють припустити, що насіння льону можуть знизити ризик розвитку хвороб серця і діабету. Гарбузове насіння – прекрасне джерело мінералів типу цинку, марганцю, фосфору, заліза, магнію, а також білка.
Бджолиний пилок є суперпродукт, якому часто приділяється порівняно небагато уваги. Він містить майже всі необхідні організму найважливіші поживні елементи, включаючи високу концентрацію білка, амінокислот, вітамінів групи В і фолієвої кислоти.
Ківі є хорошим джерелом вітаміну С, харчової клітковини і фолатів. Вони допомагають травленню і прияють сяйву і красі шкіри.

Рецепт:
14 г порошку мате
1/4 чашки кокосової води або молока
1 чайна ложка насіння Чіа
1 чайна ложка насіння льону
1 чайна ложка гарбузового насіння
1 чайна ложка бджолиного пилку
1/2 чаші граноли
2 столових ложки кокосових пластівців
1 ківі
2 столових ложки чорниці

Спосіб приготування:
1. Помістіть в блендер порошок мате, кокосове молоко або воду і бджолиний пилок.
2. Збивайте до однорідної консистенції.
3. Налийте в миску.
4. Посипте насінням Чіа, гарбузовим насінням, насінням льону, мюслі, кокосовими пластівцями, ківі і чорницею.

Ранковий смузі-боул з шоколадом і арахісовим маслом

Цей смузі-боул може здатися дещо несподіваним через наявність шоколаду, але він дуже поживний! Дослідження показали, що какао може зміцнити пам’ять і ясність розуму, а арахіс багатий білком і калієм та може знизити ризик високого тиску. Кокосова вода і молоко містять багато калію і відмінно допоможуть підтримати рівень вологи в організмі.
Крім того, це смачна і здорова альтернатива простій воді або мигдальному молоку. Якщо ви не можете вибрати між кокосової водою і кокосовим молоком, то єдина суттєва різниця між ними полягає в тому, що в молоці більше насичених жирів.

Рецепт:
1/2 банана
4 столових ложки порошку какао
2 столових ложки какао-бобів
жменя арахісу
1 столова ложка кокосових пластівців
1/4 чашки кокосової води або кокосового молока

Спосіб приготування:

1. Помістіть в блендер банан, порошок какао, кокосове молоко або воду і арахіс.
2. Збивайте до однорідної консистенції.
3. Залийте в миску.
4. Посипте кокосовими пластівцями.

Смачного

Ця стаття перекладена з iherb.com

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Почніть свій день з одного зі смузі-боул