Про що мовчать стоматологи або 3 поради для голлівудської посмішки

Як чистити зубною ниткою (флосом)

Кожен з нас у житті не один раз відвідував стоматолога та добре знає що таке пломба. Напевне кожен з нас стикався з проблемою перестановки старих пломб на нові. А ще однією поширеною проблемою є кровоточивість ясен. Частенько ці проблеми є основою того, що зуби псуються та навіть випадають. То що ж робити? Змиритись з такою ситуацією та витрачати масу коштів на стоматологів, стоматологічну гігієну та дорожезні зубні пасти, які мають врятувати ситуацію?

Професійні стоматологи знають відповідь, просто часто вони про неї мовчать. Адже звісно набагато вигідніше приймати на чистку пацієнта раз на три місяці чи раз на пів року ставити пломбу ніж правильно навчити пацієнта робити самостійну чистку зубів.

Отже 3 поради, як забути про стоматологів і зробити свої зуби красивими, білими та здоровими:

Крок 1. Використовуйте зубну нитку чи флосс.

Щоразу, після того, як поїли чи перед чищенням зубів обов’язково пройдіться зубним флоссом по всіх зубах. Ця процедура займає 1-2 хв. Проте гарантує вам позбавлення від кровоточивості ясен та відсутності великою частини видів карієсу. Та зубною ниткою також треба вміти користуватись. Для цього існує чотири прості кроки:

Як чистити зубною ниткою (флосом)

Крок 2. Використовуйте зубні йоржики.

Більшість людей ніколи навіть не чули про зубні йоржики. Цей не хитрий виріб призначений за очищення залишків їжі та змивання нальоту. Саме йоржик зробить ваші зуби білішими та здоровішими. Користуватися ними досить просто. Щетинистий стрижень розташований під кутом до держателю, що робить йоржик дуже зручним. Однак підбирати розмір і форму необхідно індивідуально.

На цьому відео ви зможете побачити як правильно користуватись йоржиком:

 

Крок 3. Звісно це правильне використання зубної щітки.

Лише після того, як ви почистили зуби флоссом чи зубною ниткою, а також використали йоржик можна приступати до чищення зубів зубною щіткою. І тут не найважливіше, якою фірми у вас паста чи та ж зубна щітка. Важливо те, наскільки часто ви її міняєте. Зубну щітку потрібно змінювати один раз на 3-6 місяців, також потрібно періодично змінювати і зубну пасту. Адже чищення протягом тривалого часу старими пастами і щітками шкодить нашій емалі і заносить бактерії до нашої ротової порожнини.

Не менше важливо правильно чистити зуби. Але як це? Зуби потрібно чистити не менше 5 хв. Ставте собі таймер, якщо не знаєте скільки це. А ця проста інструкція допоможе вам правильно чистити зуби.

Як правильно чистити зуби щіткою

Масаж ясен і чистка язика

Використовуйте ці прості правила хоча б двічі на день і ваші зуби будуть здоровими. І нехай ваша посмішка сліпить інших.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Про що мовчать стоматологи або 3 поради для голлівудської посмішки