Щоденні вправи для жінок старше 40 років

За словами Кена Фокса, професора з фізичних вправ та наук про здоров’я в Університеті Брістоля, середній вік – це важливий момент для нас, щоб нарешті почати серйозно ставитись до нашого здоров’я та добробуту. Як правило ближче до 40 років м’язи тіла повільно починають дегенерувати, зменшуючись у своїй масі, і організм починає накопичувати жири. З незначними змінами способу життя, регулярними вправами та змінами в харчуванні людина може легко подолати ці ранні ознаки старіння. Нижче наведено деякі вправи, які можна включити у свій повсякденний розклад:

Бурпії

Бурпії

Джерело

У віці 40 років метаболізм сповільнюється, що викликає ряд порушень. Висока інтенсивність швидких вправ забезпечує високу швидкість метаболізму. Щоб запобігти уповільненню метаболізму, робіть, як мінімум, двічі на тиждень комплекс бурпій. Почніть з повільного виконання, а потім поступово збільшуйте кількість повторів. Головна умова — відчувати себе комфортно під час цього кардіологічного тренування.

Присідання

Присідання

Джерело

Через поступове зниження м’язової маси, коли ми старіємо, м’язи по всьому тілу стають схильні до провисання. Щоб зберегти приємний вигляд м’язів, незважаючи на ваш вік, присідайте щодня. Після того як ви звикнете до цієї вправи, повторюйте від 5 до 8 присідань 3-4 рази на день.

Планка

Планка

Джерело

Планка не тільки приведе в тонус всі м’язи тіла, але також допоможе полегшенню болю в спині. Планка “вчить” спину триматись прямою, активізуючи м’язи різних ділянок спини. Виконуйте цю вправу тричі на тиждень протягом 90 секунд. Перевіряйте своє положення у дзеркалі — все ваше тіло повинно бути витягнуте в одну рівну лінію.

Півміст

Півміст

Джерело

Ця вправа взята з основних асан йоги. Сидячий спосіб життя уповільнює обмін речовин, що призводить до появи набряків в стегнах. Півміст тренує м’язи стегон, приводячи їх у хорошу форму. Виконуйте вправу як в динаміці, так і утримання в статиці.

Тренажер

Кардіо тренажер

Джерело

Кардіо тренажер ідеально підходить для підтримки тіла у формі, і для того, щоб ваш обмін речовин працював належним чином, важливо, щоб ви тренувались на 80% від максимального серцевого ритму як мінімум 30 хвилин 2-3 рази на тиждень. Кардіо-тренажер допоможе вам у цьому.

Прогулянка

Прогулянка

Джерело

Осілий і рутинний спосіб життя не приносить жодних добрих новин для здоров’я. Кожного дня придумайте для себе причину 30-60 хвилин просто прогулюватись — наприклад, до магазину з фруктами, який знаходиться за 2-3 км від місця вашого проживання або праці. Піднімайтесь по сходах замість ліфта.

Йога

Йога

Джерело

Усі переваги йоги не можуть бути перераховані у цій статті, оскільки їх надзвичайно багато. Ось основні з них:

Підвищення гнучкості м’язів
Тонус і зміцнення м’язів
Поліпшення дихання
Зниження ваги
Збалансований обмін речовин
Здоров’я серця та судин

Оберіть свій вид тренування та будьте здорові!

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Щоденні вправи для жінок старше 40 років