Чому продукти з кокосом корисні для палео-дієти

Палео-дієта останнім часом стала дуже популярною, і на те є декілька причин. Додавання в раціон продуктів з кокосом як самостійну страву або як компонент в рецептах сприяє підвищенню ефективності такого роду дієти.

Кокос багатий корисними жирами

Кокос не тільки довго зберігається, але і багатий корисними жирами, які роблять його ідеальним продуктом для використання в кулінарії. Незважаючи на те, що кокосова олія містить велику кількість насичених (92%), мононенасичених (6%) і поліненасичених жирів (2%), його можна включати в палео-дієту, тому що для цього типу дієти характерний низький вміст вуглеводів. Таким чином, кокосове багатство може бути корисним.

Додаткові переваги кокоса

Кокосове молоко має безліч корисних властивостей, як і м’якоть кокоса. Молоко кокоса містить калій, противірусні та протигрибкові речовини. Може використовуватися в якості засобу, що полегшує здуття живота. Кокосове молоко може додати в раціон глюкозу, яка є такою необхідною після тренування. Крім того, м’якоть кокоса багата волокнами, вітамінами B і C, а також залізом.

Кокосова продукція

Смак і корисні властивості кокоса можна знайти в:

Що таке кокосова манна?

Манна кокосова – це тип масла, який проводиться з кокосового пюре. Його можна додавати в смузі, змащувати їм грінки, поливати попкорн або використовувати замість глазурі на маффіни.

Ця стаття була перекладена з iherb.com

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Чому продукти з кокосом корисні для палео-дієти