Корейська процедура догляду за шкірою: 10 успішних кроків

Автор: д-р Джойс Парк:

Божевільне захоплення красою в Кореї не вщухає, і одна з основ руху «K-краси» – це знаменита процедура по догляду за шкірою з 10 кроків.

Я отримала багато питань від моїх читачів про цю складну та іноді заплутану процедуру догляду за шкірою, тому я хочу скористатися цією можливістю, щоб розкласти все по поличках. Вам не подобаються всі кроки процедури? Вам не вистачає часу і пора йти спати? Я, безсумнівно, розумію вас. Дозвольте мені поділитися з вами невеликим секретом: багато з цих кроків є варіаціями один одного, тому вам не потрібно виконувати кожен з них щодня. Ще одне зауваження перед тим, як ми почнемо: будучи дерматологом, я є прихильницею догляду за шкірою з доведеною користю. Я, як і будь-яка інша жінка, обожнюю останні тренди в області догляду за шкірою, але мені також подобається коли час і гроші не витрачаються даремно. Тому, я трохи відкоригувала класичну корейську процедуру з 10 кроків. Давайте приступимо!

Крок 1: зняття макіяжу

Це дуже важливий перший крок! Важливо видалити всі сліди макіяжу, тому що інгредієнти макіяжу можуть викликати запалення, затримувати бруд і жир на шкірі, що призводить до виникнення висипки та почервоніння. Ви можете використовувати серветки для зняття макіяжу, але вам не слід застосовувати тільки їх. Розглядайте серветки як перший крок, який дозволяє розчинити косметичні продукти. Однак вам як і раніше потрібен другий крок – очищення та ополіскування для змивання бруду.

Крок 2: чистка (і подвійна чистка!)

Тепер, коли ви видалили всі сліди макіяжу, прийшов час для очищення. Я зазвичай використовую миючий засіб, що піниться, але в ті дні, коли я використовую більш інтенсивний макіяж, я вибираю знамениту корейську косметичну процедуру «подвійної чистки». Це означає, що я спочатку очищаю лице олійкою, а потім на другому кроці мию його за допомогою пінистого засобу для вмивання. Ця комбінація дозволяє краще очищати пори і видаляти залишки макіяжу.

Крок 3: відлущування

Я не виконую цей крок кожен день, але кілька разів на тиждень я рекомендую використовувати відлущуючий засіб, щоб обережно видалити мертві клітини шкіри і зробити вашу шкіру яскравою та гладкою. Даним засобом може бути чорний цукор або засіб для вмивання з гліколевою кислотою або альфа-гідроксильними кислотами. Я хочу застерегти від надмірного використання даних легких засобів для пілінгу людей з чутливою шкірою, оскільки ці засоби можуть викликати почервоніння.

Крок 4: тонік

Раніше я ніколи не користувалася тоніком, та й зараз я не використовую цей крок кожен день, крім випадків, коли думаю, що моя шкіра має потребу в ньому. Причина, чому тонік був розроблений, спочатку полягала в тому, що багато чистячих засобів були лужними за своєю природою і могли підняти рівень кислотності (pH) вашої шкіри. Тонік допомагав відновити природний рівень рН шкіри, видалити сліди жиру і стягнути пори. Сьогодні більшість засобів для очищення не змінює pH шкіри, але я використовую тоніки як додатковий крок для видалення косметики, бруду або інших забруднень, що залишилися на моїй шкірі після чистки. Також тоніків містять додаткові інгредієнти, які додаються, щоб сприяння зволоженню і пом’якшенню шкіри.

Крок 5: лікування

Я додала цей крок тому, що будучи дерматологом, я твердо вірю в ефективність цілеспрямованого лікування при вирішенні проблем зі шкірою!

На цьому етапі, ви будете використовувати ваші лікарські засоби місцевого застосування, будь-то рецептурні сильні ліки від акне або потужні інгредієнти такі як вітамін С. Мені подобається використовувати лікарські засоби перед нанесенням зволожуючого крему, оскільки так ліки виявляються найближче до шкіри.

Кроки 6-8: інтенсивне зволоження

Це приклад однієї області, яку я спрощую для вас, поєднуючи кілька кроків. Для мене есенції, сироватки і ампули – це все варіанти засобів для досягнення з однією і тією ж метою – інтенсивного зволоження. Різниця між цими продуктами полягає в структурі і в’язкості. Есенція – найлегший і найменш концентрований засіб (більше схожий на тонік з усього асортименту цих товарів), а ампули найгустіший та концентрованіший засіб. Сироватка знаходиться десь посередині. Функція всіх трьох варіантів – виконати додатковий крок зволоження після застосування тоніка та ліків і перед нанесенням вашого зволожуючого крему. Вам потрібні всі три засоби? Це залежить від типу вашої шкіри. Якщо ваша шкіра неймовірно суха і вам потрібна додаткова гідратація, ви можете поекспериментувати з кількома з цих типів продуктів. Якщо у вас вже жирна шкіра, ви можете вибрати один засіб, а саме найменш концентрований, такий як есенція, а потім відразу перейти до наступного кроку.

Крок 9: маска-серветка

Маски-серветки – це засоби, які, на мою думку, потрібно застосовувати один або два рази на тиждень в залежності від типу вашої шкіри.

Перевага масок-серветок це додатковий рівень гідратації, а також вони допомагають закупорити пори. Крім того, 20 хвилин використання маски-серветки надасть вам ідеальну можливості для байдикування: ви можете подивитися телевізор, послухати музику і просто розслабитися!

Крок 10: зволожуючий крем

Останній крок це нанесення хорошого нічного крему для утримання всієї отриманої вологи. Ця процедура включає нанесення густішого нічного крему для обличчя і крему для області під очима, де шкіра особливо тонка і схильна до зморшок. Мені подобаються зволожуючі креми з керамідами, які допомагають відновити шкірний бар’єр.

Отже, це була спрощена версія корейської косметичної процедури з 10 кроків! Сподіваюся, отримана інформація дозволить усунути плутанину, що стосується різних кроків і продуктів.

Ця стаття була написана доктором Джойс Парк, старшим дерматологом зі США, і перекладена з iherb.com

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Корейська процедура догляду за шкірою: 10 успішних кроків