Найкращі дитячі сонцезахисні креми з США

Як зазначають виробники кремів від сонця для дітей, використовувати сонцезахисний крем можна для дітей від 6 місяців. Якщо дитина менша, потрібно вибирати інші способи захисту: тінь, панама і одяг з м’якої бавовни. Дітям до 6 місяців варто уникати попадання на шкіру прямих сонячних променів.

Для дітей старшого віку важливо вибрати сонцезахисний крем без критичних речовин, які можуть впливати на гормональну систему.

Яким повинен бути крем від сонця для дітей?

1. Крем повинен мати захист від SPF 30 на кожен день, до SPF 50 — у період відпустки, коли дитина довгий час проводить на сонці. Оновлюйте його кожні 2 години або частіше при активному купанні. Крем потрібно постійно оновлювати, оскільки ефективність захисту з часом спадає.

2. Не використовуйте сонцезахисні аерозолі та спреї. Вони не гарантують рівномірне нанесення і небезпечні при вдиханні, особливо для дітей.

3. Уважно вивчіть склад крему перед покупкою. Вибирайте мінеральні фільтри для дітей, вони не проникають в шкіру і працюють на поверхні, відбиваючи промені. У складі не повинно бути токсичного фільтру оксібензон і ретинил пальмітата.

4. І найважливіше – за складом ми можемо оцінити безпеку крему для дітей. Але ефективність крему від сонця самостійно оцінити ми не можемо. Наскільки добре він буде захищати шкіру від UVA-променів, можна дізнатися тільки в лабораторії. Повноцінний захист від UVA-променів — найбільша проблема сонцезахисних засобів на сьогоднішній день.

Відповідно до наведених рекомендацій ми створили рейтинг сонцезахисних кремів з американського сайту https://iherb.com:

Alba Botanica – дитячий сонцезахисний крем містить мінеральні фільтри і володіє високим ступенем захисту від UVA-променів. У складі є заспокійливі екстракти ромашки та алое. Забезпечує 80 хвилин вологостійкого захисту.

SPF: 30
Фільтр: діоксид титану 2,0%, оксид цинку 14,5%
Де купити: Alba Botanica, Mineral Sunscreen, Kids

Goddess Garden – крем протестований і рекомендований педіатрами, містить органічний сік алое вера і масло ші. Без додавання ароматизаторів, безпечний для коралових рифів і дитячої шкіри. Запобігає запаленням, викликаних сонцем. Водостійкий, витримує 80 хвилин активного плавання.

SPF: 30
Фільтр: діоксид титану 6,4%, оксид цинку 6,0%
Де купити: Goddess Garden, Organics, Kids, Natural Sunscreen

Badger – дитячий сонцезахисний крем призначений для зовсім маленьких дітей і містить тільки оксид цинку в якості захисту від сонця. Дає чудовий захист від променів UVA і 40 хвилин водостійкості. Протестований педіатрами, сертифікований як органічний продукт.

SPF: 30
Фільтр: оксид цинку 18,75%
Де купити: Badger Company, Baby Sunscreen Cream

Babo Botanicals – як фільтр використовується тільки мінеральний оксид цинку. Виробники заявляють, що використовує прозорий цинк, який практично не помітний на шкірі, своїх сонцезахисних властивостей він при цьому не втрачає.

SPF: 30
Фільтр: оксид цинку 18,4%
Де купити: Babo Botanicals, Clear Zinc Sunscreen

Thinkbaby – дитячий сонцезахисний крем з мінеральним захистом, рекомендується дерматологами. Легко наноситься, відмінно вбирається, не залишає липучості. Підходить для обличчя і тіла, водостійкий, витримує 80 хвилин. У складі тригліцериди, екстракт алое вера (зменшує запалення від сонця), олія жожоба (додатковий захист від сонця), цінні кісточкові олії малини і журавлини, гіалуронова кислота.

SPF: 50
Фільтр: оксид цинку 20,0%
Де купити: Think, Thinkbaby

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Найкращі дитячі сонцезахисні креми з США