Палиці для Скандинавської ходьби та трекінгу з Німеччини

Народна мудрість каже: “У нас є два лікаря – права нога і ліва нога”. Але щоб ці лікарі працювали – потрібно … ходити! При опануванні Скандинавської ходьби або трекінгу у горах – постає питання про спеціальні палиці, які допомагають у таких прогулянках.

Які вони – ідеальні палиці для Nordic Walking або трекінгу, за співвідношенням ціна-якість? Відповідь ми знайшли на німецькому сайті https://www.dein-klettershop.de

Отже, три види палиць для Нордичної ходьби і одні для трекінгу – розглянемо їх зблизька:

Палиці для Nordic Walking фіксованої довжини від ALPIDEX – 19,99 €

Палиці, орієнтовані перш за все на жінок – про це можна судити не тільки з їх кольору, але також із ваги, складаються вони з матеріалу, який є комбінацією карбону зі склопластиком, вага палиці становить всього 150 г. Діаметр трубки 16 мм у поєднанні з матеріалом і формою забезпечує найкращі характеристики для руху. Паличка поглинає вібрації, що виникають під час ходьби і захищає ваші суглоби.

Класичні ручки мають неслизькі вставки. Міцний наконечник з карбіду вольфраму служить довше ніж звичайний. Надзвичайно практичним є прикріплений утримувач накладки – у майбутньому не потрібно залишати брудні гумові “чобітки” в кишені куртки. У комплекті – дві різні пари гумових “чобітків”.

Як обрати розмір: зріст помножити на 0.66 – 0.68 і обрати найближчу довжину з доступних. Купити палиці можна за посиланням: https://www.dein-klettershop.de. Процедура замовлення – в кінці статті.

Супер легкі палиці для Nordic Walking фіксованої довжини від ALPIDEX – 29,99 €

Carbon Nordic Walking Stick – ідеальний партнер для навчання для великих пішохідних екскурсій. Завдяки 100%-вій модульній вуглецевій трубці, ви навряд чи відчуватимете палицю в руці. Приємна ручка виконана з гуми і натуральної пробки, яка ідеально розміщується в руці. Аналогічно як у попередній моделі – за допомогою відповідного знімного ремінця можна легко від’єднати палицю одним натисканням кнопки. Також додаються гумові “чобітки” для асфальтових доріжок.

Перевага цих паличок полягає в тому, що вони складаються з 100% карбону. В результаті, палички надзвичайно легкі (138 г на паличку без гумової прокладки на довжину 105 см). Крім того, вони мають високу жорсткість при вигині, завдяки чому  досягається ідеальний поворот під час ходьби.

Як обрати розмір: зріст помножити на 0.66 – 0.68 і обрати найближчу довжину з доступних. Купити палиці можна за посиланням: https://www.dein-klettershop.de. Процедура замовлення – в кінці статті.

Телескопічні палиці з вуглецю ALPIDEX – 59,99 €

Високоякісний вуглецевий сплав робить ці палиці жорсткими і надлегкими. Потрібна довжина встановлюється за декілька секунд з допомогою системи фліп-блокування. Технологія Vario дозволяє точно регулювати палички до потрібної довжини. Блокування здійснюється алюмінієвими затискачами, які знаходять оптимальний компроміс між економією ваги та абсолютною силою затиску. Вага палиці – 210 г. Наконечник – міцний, з твердосплавного матеріалу, приємні на дотик ручки з піни EVA. У порівнянні зі звичайними ручками, цей матеріал покращує зчеплення долоні з палицею, що особливо відчувається на крутих підйомах. В комплект поставки також входять дві різні пари гумових бамперів для асфальту.

Як обрати розмір: зріст помножити на 0.66 – 0.68 і налаштувати потрібну довжину на палиці. Купити палиці можна за посиланням: https://www.dein-klettershop.de. Процедура замовлення – в кінці статті.

Трекінгові карбонові телескопічні палиці з системою протиковзання від ALPIDEX – 37,99 €

Трекінгові палиці не тільки підвищують комфорт піших прогулянок. Вони запобігають нещасним випадкам і падінням, сприяють здоровій і активній ходьбі і протидіють втомі. Так що ваші суглоби, міжхребцеві диски та м’язи оптимально виграють від цього чудового виду спорту під час походів у гори та трекінгу. Особливо потрібними стають палиці при спуску.

Палички легко змінюють довжину – від 66 до 135 см. Виготовлені з карбону, вага палиці 178 г. Система протиударної демпфування, наконечник з твердосплавних карбідів і ергономічно оброблені ручки матеріалом EVA – це сильні сторони цих палиць.

Як обрати розмір: розмір палиць обирається безпосередньо в подорожі і змінюється в залежності від того, це підйом, рух по сталій висоті чи спуск. Купити палиці можна за посиланням: https://www.dein-klettershop.de.

Процедура замовлення палиць на сайті dein-klettershop.de з доставкою в Україну:

1) Зареєструйтесь на сайті https://npshopping.com, щоб отримати адресу у ЄС (в Польщі).

2) Замовте потрібні товари на сайті https://www.dein-klettershop.de.

3) Вкажіть адресу отримання – ту, яку Вам надав сервіс npshopping.com у Польщі. Зверніть увагу, що доставка у Польщу, а з Польщі в Україну буде коштувати орієнтовно 20€. Тому вигідно формувати замовлення з декількох товарів, об’єднуючи їх та економлячи на доставці.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Палиці для Скандинавської ходьби та трекінгу з Німеччини