Плюси і мінуси натуральних дезодорантів

За останні роки натуральні дезодоранти стали дуже популярні. Багатьох непокоять хімікати і потенційно шкідливі ефекти від звичайних дезодорантів. Звичайні дезодоранти, включаючи дезодоранти-антиперспіранти, часто містять інгредієнти типу алюмінію, який попередньо пов’язують з різними проблемами зі здоров’ям. Поки немає значних обсягів даних про потенційні негативні ефекти традиційних дезодорантів, але ті, хто турбується про своє здоров’я, все ж почали пошуки альтернативні дезодоранти. На щастя, тут є безліч варіантів. Серед альтернативних дезодорантів є мінеральні, порошкові, кремові та інші. У цій статті описуються види альтернативних дезодорантів, а також плюси і мінуси кожного з них.

Мінеральні дезодоранти з кристалів

Мінеральні дезодоранти – можливо, найбільш популярні альтернативні дезодоранти. Більшість вирішивши спробувати альтернативні дезодоранти починають з мінеральних. Однак важливо пам’ятати, що нанесення мінеральних дезодорантів дуже відрізняється від традиційного. Вони буквально зроблені з кристалів, і можуть пошкодити шкіру при неправильному використанні. Важливо пам’ятати, що для нормального нанесення мінеральний дезодорант повинен бути вологим, щоб ковзати по шкірі пахв. Багато хто використовує ці дезодоранти прямо в душі або відразу після нього.

У мінеральних дезодорантів багато переваг, включаючи відсутність алергічних реакцій і запахів. Вони не сушать шкіру, бюджетні і стійкі, вони багато де продаються. Це найпопулярніша альтернатива олівцевим дезодорантам.

Основний недолік мінеральних дезодорантів полягає в тому, що спочатку непросто розібратися, як його використовувати з комфортом для тіла. Для людей з дуже чутливою шкірою пахв він може бути трохи дратівливим навіть після коректного нанесення. Крім того, мінеральні дезодоранти не мають ніякого запаху, який міг би перебити запахи тіла.

Мінеральні дезодоранти-спреї

Мінеральні дезодоранти-спреї стануть підходящим варіантом для тих, хто хоче спробувати мінеральний дезодорант, але шукає більш зручну, в нанесенні, альтернативу. Як і у випадку кристалічних мінеральних дезодорантів і олівців, шукайте спреї без потенційно шкідливих речовин, наприклад продуктів алюмінію. Мінеральні спреї можуть бути гіпоалергенними і не мати запаху, щоб уникати можливого подразнення шкіри. Як і олівці, цей тип дезодорантів треба наносити на чисту шкіру. Після нанесення натуральні мінерали в спреї почнуть діяти і природним чином зменшать запах і пітливість. Як і у випадку олівців, спрей має свої переваги і недоліки, які треба мати на увазі, якщо ви шукаєте альтернативу звичайним дезодорантом.

Їх основні переваги: ​​простота нанесення, мала ймовірність подразнення шкіри і відсутність сумнівних хімікатів.

Основний недолік: відсутність аромату, який міг би приховати сильний запах від тіла.

Натуральний кремовий дезодорант

Можливо, ви ще не чули про кремові дезодоранти. Однак, вони мають явні переваги в порівнянні з іншими альтернативними і традиційними дезодорантами. Як і слід було очікувати, в них відсутній алюміній і його продукти, які зустрічаються в традиційних дезодорантах. Багато з цих дезодорантів навіть не містять спирту, який як входить до складу багатьох дезодорантів. Завдяки цьому знижується ймовірність подразнення шкіри. Ще одна цікава властивість – здатність блокувати неприємні запахи до 7 днів. Зрозуміло, цей термін залежить від конкретної людини. У людей з більш сильним запахом тіла цей період може скласти менше 7 днів.

Шукайте крем-дезодорант без парабенів. Вони використовуються в багатьох дезодорантах, незважаючи на потенційно шкідливі ефекти. Ще одна перевага крему-дезодоранту – його не треба наносити повторно навіть після спортзалу або душа – він відрізняється сильною водостійкість.

Основним недоліком крему-дезодоранту є незручний спосіб нанесення для тих, хто не звик до цього нового типу. Більшість дезодорантів є олівці або спреї, так що до крему треба трохи звикнути. Крім того, незважаючи на відсутність спирту або алюмінію, крем і може містити кілька штучних хімікатів і тому не є повністю органічним.

Важливо знати унікальний склад крему-дезодоранту. Його найважливіший інгредієнт – касторова олія. Інший інгредієнт, що надає дезодоранту кремову текстуру, – карнаубський віск. Крем легко наноситься завдяки воску і тальку. До інших важливих інгредієнтів відносяться картопляний крохмаль, молочний білок, ромашку, соєве масло і екстракт квіток календули. Креми також зазвичай містять екстракт квіток арніки.

Натуральний порошковий дезодорант

Повністю натуральний порошковий дезодорант – чергова популярна альтернатива традиційним дезодорантам. Його склад дуже простий, і зазвичай він не містить ніяких потенційно шкідливих хімікатів, які зустрічаються в традиційних дезодорантах. Порошковий дезодорант заснований на дуже простій суміші харчової соди і кукурудзяного крохмалю. Це поєднання допомагає знешкодити запах і піт. Деякі виробники додають м’який квітковий аромат за допомогою натуральних ефірних олій. Таким чином, маскується неприємний запах без ризику подразнення шкіри.

Ця стаття перекладена з iherb.com

Оцініть статтю
Здоров'я - це просто!
Плюси і мінуси натуральних дезодорантів
Поради з підтримки здоров’я під час зміни часових поясів