Поради для отримання більш густих брів

Домашні рецепти для брів

Гарні та густі брови, довгі та чорні вії – мрія кожної жінки. Сьогодні ми ділимось з вами домашніми рецептами краси для брів та вій.

Алое вера

Вийміть трохи гелю з свіжозрізаного листа алое вера і обережно помасажуйте брови. Замість гелю ви також можете використовувати сік алое. Зачекайте 30 хвилин, потім промийте чистою водою.

Лимон

Лимон – один з найкращих домашніх засобів для росту брів. Все, що вам потрібно зробити, це взяти товстий шматок зі свіжого лимона і натерти брови, залишити на 4-5 хвилин.

Цибуля

Вичавіть сік з невеликої цибулини, нанесіть його на все брови, використовуючи ватні диски. Якщо хочете, ви можете також натирати волосся на голові. Нехай сік цибулі добре поглинеться волосяними фолікулами. Не забудьте промити волосся через 4-5 годин.

Офтальмологічний розчин карепрост

Карепрост – офтальмологічний розчин, який є одним з найбільш рекомендованих продуктів, які використовуються для лікування втрачених або зменшених вій або гіпотріхози (недостатньої кількості вій). Це аналог простагландину і збільшує довжину, змушуючи вії зростати довшими, товщими і темнішими.

Деякі інші поради:

  • Ви можете нанести вазелін на брови і навколо брів 2-3 рази один раз в день.
  • Нанесіть кокосове масло безпосередньо на брову і залиште на ніч для досягнення найкращого результату.
  • Ви можете використати оливкову олію і зробити масаж брів перед сном.

Джерело.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Поради для отримання більш густих брів