Саморобний бальзам під підгузки

Куплена в магазині косметика допомагає захистити ніжну шкіру дитини, проте домашні засоби захисту здатні забезпечити використання натуральних інгредієнтів і при цьому залишатись такими ж ефективними. У домашніх бальзамах діючі речовини набагато м’якші і ви точно знаєте, що наносите на шкіру дитини.

Виготовлений в домашніх умовах бальзам для підгузків містить виключно натуральні інгредієнти, які захистять ніжну шкіру, одночасно сприяючи її загоєнню у разі потреби. Олія ші створює природний бар’єр для втрати вологи та оберігає шкіру від контакту зі сечею. Ця олія також сприяє підтримці природного рівня вологості шкіри та зволожує її. Крім того, олія ші має протизапальну дію та сприяє процесу загоєння потрісканої або подразненої шкіри.

Кокосова олія має протимікробні властивості та здатна захистити область підгузків дитини від дріжджових організмів. Дріжджі, відомі як кандиди, є поширеною проблемою для немовлят і сприяють появі висипання у зоні підгузників. Кокосова олія має протизапальні властивості, а ще діє як пом’якшувальний засіб для підтримки рівня вологості і м’якості шкіри.

Саморобний бальзам під підгузки з олією ші

Рецепт:

½ чашки олії ші
¼ чашки кокосової олії
¼ чашки оливкової олії холодного віджиму
5-10 крапель ефірних олій (за бажанням)

Спосіб виготовлення:

1. Помістіть олію ші та інші олії в каструлю середнього розміру.
2. Розтопіть інгредієнти на пару. Як альтернатива, встановіть інгредієнти в скляну миску і розтопіть їх в мікрохвильовій печі, перевіряючи кожні 30 секунд.
3. Додайте улюблену ефірну олію і ретельно перемішайте.
4. Дайте суміші охолонути і затвердіти при кімнатній температурі. Цей процес можна прискорити, поставивши миску з сумішшю в холодильник.
5. Охолодивши суміш, збийте бальзам за допомогою міксера, поки він не набуде консистенції вершків.
6. Помістіть бальзам в герметичний контейнер з кришкою. Не забудьте підписати бальзам та написати дату виготовлення для безпечного зберігання поруч з іншими продуктами харчування. Зберігання такого бальзаму в холодильнику – це можливість в будь-який момент заспокоїти шкіру малюка, полегшивши роздратування. Продукт зберігає свіжість протягом 6 місяців.

Ця стаття була перекладена з iherb.com

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Саморобний бальзам під підгузки