В очікуванні Гри Престолів: 5 кращих серіалів

Оскільки новий сезон телесеріалу «Гра Престолів» вийде не раніше 2019 року (саме про цей термін говорить HBO) мільйони фанатів по цілому світу перебувають в стані очікування. Проте, виходять й інші, цікаві серіали, які допоможуть вам провести весело час і таки дочекатись довгоочікуваного 8 сезону без думки: «Ну коли вже?». Топ 5 серіалів, які є не гіршими, а можливо і цікавішими за «Гру Престолів»:

1. «Табу»

Серіал "Табу"

Цей британський телесеріал здивує навіть найбільш примхливого критика. І якщо ви думаєте, що після «Вікінгів» та «Гри престолів» ви вже бачили все, то цей серіал має для вас кілька несподіванок. Серіал розповідає про авантюриста та дуже цікавого чоловіка Джеймса Ділейні, який повертається до Лондона з довготривалої мандрівки Африкою. Ділейні довший час вважався померлим, проте після смерті батька він повертається, аби помститися за вбивство та зберегти сімейне майно.

І тут починають розгортатись головні події, він встряє в серію небезпечних подій і ризикує з мисливця перетворитись на жертву. У цьому серіалі є все: і цікавий сюжет з неординарними поворотами, і заборонені стосунки між головним героєм та його сестрою, і помста, і багато іншого.

2. «Гострі козирки»

Серіал "Гострі козирки"

Ще один британський серіал, який заслуговує на увагу глядачів. Події починають розгортатись у місті Бірмінгем, у 20-ті роки ХХ століття. Два брати Шелбі, члени банди «Гострі козирки», повертаються з війни і готові змінювати банду та розширювати її кордони. Банда починає набирати обороти і тут у місті з’являється новий начальник поліції – інспектор Честер Кемпбелл, який одразу створює купу проблем банді.

Цей серіал має не лише цікавий та захоплюючий сюжет, але й чудовий акторський склад: Кілліан Мерфі, Хелен МакКрорі, Сем Ніл, Аннабелль Волліс та багато інших.

3. «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі»

Серіал "Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі"

Американський серіал на основі дуже популярних книжок Дугласа Адамса. Цей серіал «зірве дах» навіть найзатятішому кіноману. Два головні герої: ексцентричний детектив Дірк Джентлі та його вимушений асистент Тодд Броцман починають розслідувати серію кримінальних справ, які пов’язані з надприродним. В ході розслідування головні герої натрапляють на серію ще дивніших подій, а ж до подорожей в часі, куди і вирушають за зловмисниками.

До речі, головні ролі в цьому серіалі зіграли Елайджа Вуд, відомий нам з трилогії «Володаря перснів», та Семюел Барнетт, який знявся в телесеріалу «Страшні казки».

4. «Добрий доктор»

Серіал "Добрий доктор"

Серіал з жанру медичної драми, який розповість нам про унікального хлопця Шона Мерфі, лікаря в місцевій лікарні. Надзвичайно талановитий та розумний лікар має особливість – він аутист, а від так, він сприймає світ зовсім по-іншому ніж його пацієнти. Окрім, аутизму головний герой має ще один дуже рідкісний діагноз, у нього Синдром Саванта. Цей унікальний синдром є проявою екстраординарних здібностей, а у нашого героя саме здібностей до медицини.

Дуже цікаво спостерігати, як головний герой стикається з побутовими проблемами щодня та попри це надзвичайно скоординований та цілеспрямований в операційній. Ще один цікавий ракурс серіалу в тому, як саме інші люди сприймають доктора Мерфі, коли дізнаються про його хворобу. Головному герою щодня вдається руйнувати найбільші людські стереотипи та знаходити спільну мову із новими людьми.

5. «Вічність»

Серіал "Вічність"

Ще один американський телесеріал від компанії ABC. Головний герой патологоанатом доктор Генрі Морґан працює у міському морзі міста Нью-Йорку. Разом з тим він допомагає вести розслідування поліцейській Джо, і вдається йому це не гірше ніж знаменитому Шерлокові Холмсу.

Проте, не все так просто. Генрі має унікальну особливість: ось уже 200 років, як він безсмертний і його просто не можливо вбити. Щоразу, після чергової смерті, він прокидається в ріці оголеним та цілком здоровим. Генрі щоденно досліджує смерть та записує всі свої смерті, з надією, що одного дня він таки помре. Та ось, одного дня, його починають переслідувати, і хто? Такий же ж безсмертний як і він. Чи вдасться йому померти або ж він змінить свою мрію, ви зможете дізнатись у цьому серіалі.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

В очікуванні Гри Престолів: 5 кращих серіалів