Куди поїхати весною: 3 найгарніших та найцікавіших місця Західної України

Драгобрат

1. Драгобрат

Весною Драгобрат удвічі унікальніше місце. Сніг тут лежить до середини квітня, а часто і до травня. Тож затяті лижники та сноубордисти можуть кататись тут це й пізньою весною, насолоджуючись залишками снігу. Ціни на Драгобраті помірні та завжди приємні.

Іншою особливістю є цілі поля крокусів, які розцвітають тут у травні місяці. Вибравши невелику прогуляну на пів дня до гори Близниці, ви зможете насолодитись красою цих унікальних квітів, а також побачити ще один феномен, притаманний лише гірській місцевості і лише весною. Мова йде про талі озера. Дорогою до г. Близниці, ви зустрінете не одне чудове гірське озеро, яке на весні є повноводним. Часто ці озера обмілівають, а то й зовсім зникають ближче до літа.

Оскільки більшість шляху можна проїхати спеціальними автомобілями попередньо домовившись з місцевими жителями, то цю подорож з легкістю здолають не лише молодь, але й діти і старші люди.

Дземброня

2. Дземброня

Це село має офіційний статус найвисокогірнішого населеного пункту в Україні. І справді, Дземброня не лише в горах, але й на горі. Проте весною Дземброня по справжньому особлива, і не лише свою красою, але й унікальною подією, яка відбувається лише раз на рік. Це свято виходу на полонину.

У другі половині травня, всі пастухи збирають овець, корів та коней з навколишніх сіл і ведуть їх на полонину. Там вони пробудуть аж до осені. Саме ж свято є дуже оригінальне та унікальне. Овець приганяють з різних сіл: Соколівки, Річки Соколівської, Прокурави, Шешор і Брустур, а коні й корови та воли – зі Старого Косова та Вербівця. Після цього починаються народні гуляння, де гуцули грають на трембітах та варять традиційну їжу. Тут ви зможете спробувати традиційну гуцульську кухню та насолодитись багатьма видами сирів, які готують лише в гірських регіонах. Після цього розпалюється ватра та починаються коломийки. Після завершення свята пастухи відправляються на полонину.

Перевагою такої подорожі є те, що ви завжди можете взяти із собою дітей, адже великого підйому в гори не буде, проте красою гір все ж вдасться насолодитись.

Долина нарцисів

3. Долина нарцисів

Ще одним чудовим місцем, яке варто відвідати весною, є Долина нарцисів. Вона по справжньому особлива ранньою весною, адже цілісінька зацвітає чудовими дикими нарцисами.

Окрім милування квітами, на Закарпатті зажди можна насолодитись чималим різновидом вин, які виготовляють саме в цьому регіоні. А також відпочити у термальних джерелах с. Косино, с. Велятино та м. Берегове.

Така подорож ідеально підходить для відновлення сил та відпочинку після тяжких робочих буднів.

Плануйте свої подорожі заздалегідь та насолоджуйтесь красою весни в українських Карпатах.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Куди поїхати весною: 3 найгарніших та найцікавіших місця Західної України