Топ-3 онлайн ресурсів для розвитку дітей

Сучасні україномовні ресурси, які можна і потрібно використовувати для розвитку дітей. Зараз ледь не кожна дитина у віці 2-3 років вже вміє користуватись мобільним телефоном та планшетом. Проте, це зовсім не означає, що діти повинні постійно перебувати в онлайні та грати в ігри, які не приносять жодної користі та саморозвитку.

Представляємо вам три онлайн ресурси, які допоможуть поєднати гру та навчання:

1. Nravo kids – проект, ідея якого полягає у розвитку дітей за допомогою мобільних ігор, творчих нравків і майстерок. Це не прості мобільні ігри. Окрім того, що вони є україномовними, з чудовими малюнками та сценаріями, вони також спонукають дітей застосовувати отримані знання у повсякденні та наповнюють життя родини цікавістю. При Nravo kids існує спільнота батьків, які зустрічаються та діляться цікавими ідеями, навіть створюють спільні проекти.

Також варто зазначити, що озвучення дитячої гри “Всяка музика” від Nravo kids, дитячі пісеньки “Лисичка-сестричка”, “Два веселі гусі”, “Ходить гарбуз по городу” буди зроблені у виконанні Андрія Кузьменка (гурт Скрябін) і Олі Лізгунової.

2. «UA: Казки» – це найновіший проект Українського радіо, який входить до Національної суспільної телерадіокомпанії України. Ця інтернет-радіостанція працює 24 години на добу і транслює лише україномовні казки. Окрім, як послухати казки в прямому ефірі, ви можете і користатись бібліотекою сайту, де є завантажені казки.

Озвучують казки українські зірки, зокрема, Андрій Хливнюк (вокаліст гурту «Бумбокс»), Саша Кальцова (лідерка гурту «Крихітка»), Марко Галаневич (учасник гурту «DakhaBrakha») та інші.

3. Казкар ще один онлайн ресурс, де можна знайти чимало цікавих казок. Тут Ви можете знайти тексти тисяч казок і легенд, віршів та приказок для дітей. Також сайт містить велику україномовну медіатеку: аудіо казки онлайн, мультфільми та діафільми.

Автори сайту зібрали найцікавіші казки різних народів світу, тож окрім традиційних українських казок, тут є німецькі, англійські, французькі казки. Збагачують сайт і казки відомих казкарів, таких як брати Гримм, Шарль Перро, Олександр Пушкін та інші.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Топ-3 онлайн ресурсів для розвитку дітей