Як вибрати антисептик для рук

Антисептик органічний

Антисептики для рук допомагають запобігти поширенню хвороботворних бактерій. Однак багато антисептиків для рук містять сильнодіючі хімічні речовини, від яких може бути більше шкоди, ніж користі. Тому багато хто намагається підшукати натуральні альтернативи магазинним засобам. Щоб дізнатися правду про кожен антисептик для рук, важливо уважно читати, що написано на етикетках.

Шкідливі інгредієнти в антисептику для рук

Оскільки антисептики для рук найчастіше містять сильнодіючі хімічні речовини, багато покупців ставлять під сумнів корисні властивості антисептиків. Такі хімічні речовини можуть погіршувати природний імунітет, викликати алергічні реакції і сухість шкіри, приводити до гормонального дисбалансу і т.д. Деякі інгредієнти, такі як пропіленгліколь і етиловий спирт, навіть відносяться до відомих канцерогенів. Управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США займається забороною шкідливих інгредієнтів, що містяться в антибактеріальних засобах для рук. Зокрема, в останні роки неоднозначні оцінки фахівців викликає доданий в антисептичні засоби триклозан. Тим не менше, використання багатьох шкідливих речовин, як і раніше залишається законним. Ось чому так важливо перед покупкою антисептика читати його склад на етикетці. Деякі інші інгредієнти, які слід уникати, включають содіум лаурил-сульфат – агресивний хімічний препарат, який використовується в миючих засобах промислового призначення, і синтетичні барвники, які виробляють з дьогтю. Хоча б спробуйте пошукати безспиртові антисептики. Вони більш м’які і містять натуральні інгредієнти.

Натуральні і органічні антисептики для рук

Багато антибактеріальних засобів для рук рекламуються як натуральні, але “натуральний” – слово відносне. Це означає, що багато антисептиків, які підносяться як абсолютно натуральні, можуть, тим не менш, містити шкідливі компоненти і бути нітрохи не кориснішими якихось більш дешевих альтернатив. Слово “органічний” теж може вводити в оману, оскільки нерідко є частиною деяких фірмових найменувань, при тому, що жоден з брендових продуктів не сертифікований як органічний. Перевіряючи склад продукту, ви отримаєте уявлення про те, які інгредієнти дійсно є натуральними або органічними і яка їхня частка в загальному складі. Кожен органічний інгредієнт повинен бути відповідним чином маркований на упакуванні.

Читайте інформацію на етикетці антисептика для рук

Перевіряючи етикетку перед покупкою антибактеріального засобу для рук, ви отримуєте важливу інформацію, необхідну для прийняття поінформованого рішення. Однак виробники зобов’язані вказувати не всі інгредієнти. Походження ароматизатора і триклозан в складі засобу – ось два приклади, коли може знадобитися вивчення додаткової інформації, щоб переконатися в цілковитій безпеці даного дезинфікуючого засобу для рук. На сайті Управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США опублікований список відомих канцерогенів – зручна пам’ятка, завдяки якій споживачі знатимуть, яких компонентів в складі антисептика для рук слід уникати.

Шкіра – чутливий орган. Не можна піддавати її впливу шкідливих хімічних препаратів, присутніх у складі 90% магазинних антисептиків для рук. Завжди читайте інформацію на етикетці і перевіряйте, чи не містить продукт прихованих агресивних хімічних препаратів, наявність яких виробники хотіли б приховати від споживачів. У величезному асортименті антисептиків є справжні перлини, які можуть забезпечити чистоту шкіри і зберегти здоров’я. Натуральні і органічні антисептики для рук можуть дійсно зміцнити здоров’я. Якщо приділити деякий час пошуку інформації, можна знайти ефективний і нешкідливий для організму антисептик.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Як вибрати антисептик для рук