Здорові суглоби на довгі роки: три простих правила

  1. Двічі на тиждень — нетипова фізична активність.

  2. Дві склянки води — зранку, за 20 хвилин до сніданку.

  3. Щодня — проходити 6 км або 10 000 кроків.

Для чого це потрібно?

  • 1. Більшість часу у сучасних умовах ми проводимо нерухомо. Пасивний спосіб життя може спричиняти порушення обміну речовин як у м’язах, так і у всьому організмі. Тривале сидіння треба переривати щогодини: вставати, робити невеличку прогулянку. Двічі на тиждень — потрібно давати навантаження на мʼязи, що мало використовуються у повсякденному житті, це може бути: динамічні спортивні ігри, катання на лижах, верхова їзда, хатха-йога, плавання, пілатес, …

  • 2. Хрящі кісток містять велику кількість води. Вода, як мастило, сприяє тому, що поверхні дотичних хрящів в суглобі вільно труться одна об одну. Достатня кількість води в організмі — запорука здорових суглобів! Найкращий час для вживання та засвоєння води — ранок, натщесерце. Вода повинна бути щонайменше кімнатної температури, а по можливості — підігріта до 30°С, але в жодному випадку не з холодильника.

  • 3. Наші хребці не мають своїх судин, через які могли б отримувати корисні речовини, тому вони харчуються через потрапляння корисних речовим з сусідніх тканин. Проте “самі собою” корисні речовини не переміщуються – вони “мігрують” лише через дифузію, а це явище можливе лише тоді, коли ми рухаємось. Найпростіший та найефективніший спосіб викликати процес дифузії — потрапляння корисних речовин усередину хребця — проста ходьба у прогулянковому ритмі. Тому корисно проходити (прогулюватись) щодня по 6 км або 10 000 кроків.

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

Здорові суглоби на довгі роки: три простих правила