10 кращих лижних курортів, куди можна поїхати весною

Ішгль

Для більшості лижників та сноубордистів сезон катання закривається в березні місяці, але це не обов’язково. Можна розтягнути задоволення та продовжити катання у весняний сезон. Цей сезон відрізняється сонячною погодою, малою кількість туристів, а також дешевими цінами на витяги та проживання. Тож обирайте куди б поїхати і гайда кататись!

Україна. Рідна батьківщина, де можна знайти цікаві місця для катання у весняний сезон.

Драгобрат

1. Драгобрат – найвисокогірніший лижний курорт Україні, який має траси на висоті 1400-1800 м. Тож сніг тут лежить до середини квітня. За рахунок свого розташування на Драгобраті завжди є природній та пухкий сніг, а унікальний рельєф, що буде до снаги любителям екстриму та фрірайду.

Буковель

2. Буковель – цей курорт звісно посідає місце найбільшого та найвідомішого лижного курорту в Україні. Часто тут сніг лежить до початку квітня, тож весною можна насолодитись катанням на найрізноманітніших трасах. Приємно, що курорт робить чимало акцій на весняний сезон, від так купивши на сайті акційні пропозиції, ви зможете заощадити до 50% на катання та оренді спорядження.

Словаччина. Гірськолижні курорти Низьких та Високих Татр вражають різноманіттям. Найчастіше відпочинок на курортах Словаччини є дешевшим ніж в Україні, а самі траси цікавіші та обладнані краще.

Штребске Плесо

3. Штребске Плесо вважається найвисокогірнішим лижним курортом Словаччини і географічно знаходиться у Високих Татрах. Самі ж траси знаходяться на висоті 1400-1900 м над рівнем моря, тож сніг тут лежить до кінця квітня, а часто й на початку травня. На сьогодні Штребске Плесо відоме ще й тим, що є місцем проведення одних з найсерйозніших гірськолижних змагань, таких як лижної Універсіади.

Ясна

4. Ясна є найбільшим та найкращим лижним курортом Словаччини. Тут представлено 45 км різноманітних трас для лижників та бордистів, як початкового рівня, так і професіоналів. Гірськолижний сезон на Ясна починається в грудні, а закінчується в кінці квітня. Окрім цього, курорт славиться національними та міжнародними змаганнями з гірськолижного спорту, що входять у Кубок Європи.

Читати ще:

Курорти 5-8 Курорти 9-10

Continue reading on next page

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

10 кращих лижних курортів, куди можна поїхати весною