10 кращих лижних курортів, куди можна поїхати весною

Ішгль

Грузія. Останнім часом багато українців починають надавати перевагу лижним курортам Грузії. Ця популярність зумовлена тим, що переліт є відносно дешевий та й сама цінова політика курортів тішить гаманець відвідувачів.

Ґудаурі

5. Ґудаурі є одним з найвідоміших гірськолижних курортів Грузії. Хоча курорт ще доволі молодий, з новенькими трасами, він вже заслужив звання одного з найкращих курортів країни та раю для фрірайдерів. Ґудаурі знаходиться на висоті 2196 м, тож лижний сезон там відкритий до травня місця (при чому, у травні функціонують ще всі траси).

Бакуріані

6. Бакуріані – це найстаріший гірськолижний курорт в Грузії. Саме тут починається Боржомська западина, відома своєю лікувальною водою. Сам курорт заходиться на висоті 1800- 2850 м, а сезон катання тут триває від грудня до кінця березня.

Австрія – це країна високогірних лижних курортів, тому виділити якісь курорти надзвичайно складно. Тож ми підібрали курорти, які є найпрестижнішими та найкращими для лижників та бордистів:

Ішгль

7. Ішгль вважається найкращим австрійським курортом, а оскільки траси знаходяться на висоті 1377-2872 м, то ще й одним з найвисокогірніших. Тут сезон триває від листопада і а ж до травня. Довжина трас становить, увага! 240км. Цей курорт – рай для сноубордистів та лижників, а також він входить у четвірку найкращих курортів Альп.

Зельден

8. Зельден – це ще один високогірний курорт Австрії, де траси знаходяться на висоті 1350-3340 м. Тут є понад 140 км трас, які просто ідеально обладнані для лижників та бордистів. Курорт знаходиться в долині Отцталь, і є захищеним з усіх боків високими горами, тож клімат дуже м’який, а сезон триває до кінця травня.

Читати ще:

Курорти 1-4 Курорти 9-10

 

Continue reading on next page

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

10 кращих лижних курортів, куди можна поїхати весною