10 кращих лижних курортів, куди можна поїхати весною

Ішгль

Швейцарія – ще одна країна високогірних лижних курортів. Хоча сама Швейцарія є дорогою для проживання та катання країною, проте і якість курортів є на найвищому рівні.

Церматт

9. Церматт – один з найвідоміших курортів Швейцарії, який має не лише мальовничий пейзаж, але й унікальний тим, що працює цілий рік. Саме так, весняний сезон тут закривається в травні, а в червні відкривається літній «льодовиковий» сезон гірськолижного катання. Траси тут знаходяться на висоті до 3899 м і працюють цілий рік. Попри те, що траси знаходяться доволі високо, вони мають надзвичайне різноманіття для лижників і бордистів середнього рівня та професіоналів.

Саас Фе

10. Саас Фе – надзвичайно красивий лижний курорт, тож більшість лижників і бордистів образно називають його «Перлиною Альп» і вважають його одним з найкрасивіших в світу. Проте, не красою єдиною. Цей курорт знаходиться на висоті 4000 м над рівнем моря, тому тут кататись можна цілий рік. Хоча довжина трас становить всього 150 км, що для Швейцарії вважається мало, та всі вони прекрасно обладнані та підійдуть як для професіоналів, так і для початківців.

Більшість з цих курортів пропонують знижки на весняний сезон: проживання та катання. Тож не закидайте улюбленої справи та почувайтесь вільними у катанні цілий рік.

Читати ще:

Курорти 1-4 Курорти 5-8

 

Натисни «Like», щоб читати нас на Facebook ↓

10 кращих лижних курортів, куди можна поїхати весною